Bitcoin ile Para Yatırma

Kripto para birimleri ile para yatırmak kullanıcıların en güvenilir bulduğu yatırım metodudur. Bunun sebebi bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin izlenememesidir. İşlemleriniz tamamiyle anonim şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple en güvenilir yatırım yöntemi kesinlikle kripto paralardır.Betkanyon’da güncel olarak aktif olan bu yatırım yöntemi sizlerin güvenilirliği açısından tercih edilmesi gereken bir yöntemdir. Hızlı bir şekilde nasıl yatırım yapabilirsiniz bundan bahsetmek istiyoruz.

Betkanyon’a kripto paralar ile nasıl yatırım yapabilirim?

Para yatırma sekmesinde bulunan ‘’CoinPayments ile Para Yatırma’’ sekmesine tıklayınız. Açılan pencerede yatırmak istediğiniz coin türünü, e-posta adresinizi ve yatırım miktarını belirterek para yatırma seçeneğine tıklayınız.Açılan yeni sekmede göndermeniz gereken tutar ve gönderim adresi sizlere iletilecektir.
İlgili gönderimi borsanızdan yapabilirsiniz. Türkiye’de hizmet veren coin borsaları Btctürk, Paribu, Binance kullanarak doğru adrese doğru miktarı göndermeniz durumunda bakiyenize yatırım miktarınız en kısa sürede yansıtılacaktır. Burada en dikkat etmeniz gereken husus tarafınıza belirtilen miktarı tam olarak göndermenizdir. Eksik göndermeniz durumunda para yatırma işleminiz tamamlanamaz. Size belirtilen miktarı tam olarak göndermeniz gerekmektedir.Borsalar arasında gerekli onayların gerçekleşmesi sonrasında yatırım miktarınız hesabınıza hızlı bir şekilde yansıyacaktır. Kripto paralar arasında en popüler olan yöntem bitcoindir. Bitcoin ile Betkanyon’a para yatırma seçeneği sizi güvenilir şekilde bahis keyfi sağlar. Bu yatırım yöntemini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Gelişen teknolojilere ayak uydurmanız için sizler de bitcoin hakkında fikir edinebilirsiniz. Betkanyon para yatırma metodları ile ilgili oluşturduğu ‘’Nasıl yatırım yapılır.’’ adlı makaleleri okumanızı tavsiye ediyoruz.İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*